Air Hockey

Air Hockey Gösterişli ve kaliteli oyun vadeden Air Hockey cihazımız ile arkadaşlarınızla rekabetli ve keyifli dakikalar geçirmenizi sağlıyoruz. Air Hockey’in başında duran bilgili ve deneyimli görevlilerimiz sayesinde sıkıntısız oyun imkanı sunuyoruz. Smyrna Organizasyon  bünyesinde çalışan görevlilerimiz sayesinde Türkiye’nin her yerine kurulum imkanı sağlıyoruz.

Organizasyonlarda Neden Air Hockey’i seçmeliyiz?

Herkes tarafından sevilen ve klasikleşen Air hockey oyunu sayesinde organizasyonunuz daha zengin içerikli gözükecektir. Ve eğlenceli dakikalar geçirmeniz için istediğiniz her alana getiriyoruz. Hem açık alana hem de kapalı alana kurulumu sağlayıp her açıdan isteklerinizi karşılıyoruz.

Air Hockey’in Kiralama Fiyatı Nedir?

Air Hockey cihazımız gösterişli ve piyasadaki en kaliteli cihazlardandır. Bir klasik haline gelerek her yaştaki insanlara hitap etmektedir. Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan ekibimiz istenilen alana kurulumu yapmaktadır. Kurulumu yapılacak alana ve çalışma saatlerine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Daha kaliteli bir hizmet ve daha uygun fiyat listesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bookmark the permalink.