Bunge Run Kiralama

 

Bunge Run  Rental spor oyun alanımız size gerçek bir dövüş deneyimi sunuyor. Bireysel olarak yarıştığınız Bunge Run spor pistimizde amacınız, elinizdeki iyi topu rakibinizden önce pistin sonundaki yapışkan alana sabitlemektir. Çok yüksek bir savaş deneyimine sahip olan Bunge Run’da yetişkinler ve çocuklar, yaş aralığındaki profesyonel kurs personelimizin gözetimi altında deneyimleyebilirler. Profesyonel bel bantları ve elastik halatlarla rekabet ederler. Smyrna’nın organizasyonel yapımızdaki ve Türkiye’nin tüm sahadaki ekibimizdeki şişme oyun parkurları hakkında profesyonel bilgi, etkinlikten 1 saat önce olacak alanlardan sorunsuz bir şekilde kurulum.

Organizasyonlarda neden Bunge Run’ı seçmeliyiz?

Bunge Run pisti, renkli ve sportif eğlencesi ile yetişkinlerin ve çocukların dikkatini çekmede çok başarılı. Bireysel olarak rekabet eden ve yüksek tempolu eğlenceleri ile her açıdan isteklerinizi karşılar.

Bunge Run Kiralama’ın Kiralama Fiyatı nedir?

Bunge Run Kiralama Sportif şişme oyun alanımız Avrupa standartlarında ve kalitesindedir. Yüksek güçlü fan motorlarıyla çalışır. Bilgi alanında her yerde Türkiye ekibimizin gerekli kurulum alanı içerisinde Smyrna Organizasyon, tüm güvenlik önlemlerini almasını sağlıyor. Fiyatlarımız kurulacak alana ve çalışma saatlerine göre değişmektedir. Daha kaliteli hizmet ve daha uygun fiyat listesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bookmark the permalink.