Canlı Langırt

Canlı Langırt

Canlı Langırt sportif şişme oyun parkurumuz sizlere gerçek bi langırt deneyimi yaşatıyor. 5’er kişilik takımlarınızı kurup rakip takımlar ile langırt oyunu kurallarına göre futbol turnuvaları gerçekleştirip eğlencenin dibine vurabilirsiniz. Görsellik ve oynanış bakımından langırt oyunuyla birebir olan canlı langırt 15×5’lik devasa boyutuyla sizlere daha fazla eğlence sunuyor. Profesyonel bel bantları ile sağlığınızı koruyarak rekabetten kopmadan eğlenmenizi sağlıyor. Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan şişme oyun parkurları konusunda profesyonel bilgisi ve Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan ekibimiz, organizasyonun yapılacağı alanına 1 saat öncesinden sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirmektedir.

 

Organizasyonlarda Neden Canlı Langırt’ı seçmeliyiz?

Canlı Langırt renkli ve sportif eğlencesi ile yetişkinlerin ilgisini çekmekte çok başarılıdır.5 e 5 futbol oynamaya imkan vermesi ve yüksek tempolu eğlence sunmasıyla  her açıdan isteklerinizi karşılamaktadır.

 

Canlı Langırt’ın Kiralama Fiyatı Nedir?

Canlı Langırt Sportif şişme oyun parkurumuz Avrupa standartlarında ve kalitesindedir. Yüksek güç sağlayan fan motorları sayesinde çalışmaktadır. Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan ekibimiz istenilen alana kurulumu, tüm güvenlik önlemlerini alınarak yapmaktadır. Kurulumu yapılacak alana ve çalışma saatlerine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Daha kaliteli bir hizmet ve daha uygun fiyat listesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bookmark the permalink.