Çekme Basket

Çekme Basket sportif oyun parkurumuz sizlere gerçek bir mücadele deneyimi sağlıyor. Bireysel olarak yarıştığınız Çekme Basket sportif parkurumuzda amacınız ekinizdeki basketbol topunu rakibinizden önce parkurun sonundaki potaya smaç basmak. Mücadele deneyimi oldukça yüksek olan  Profesyonel bel bantları ve lastikli halatlar ile parkuru Zorlaştırmaktadır.Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan şişme oyun parkurları konusunda profesyonel bilgisi ve Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan ekibimiz, organizasyonun yapılacağı alanına 1 saat öncesinden sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirmektedir.

Organizasyonlarda Neden Çekme Basket’i seçmeliyiz?

Çekme Basket parkuru renkli ve sportif eğlencesi ile yetişkinlerin ve çocukların ilgisini çekmekte çok başarılıdır. Bireysel olarak yarıştıkları mücadele dolu ve yüksek tempolu eğlence sunmasıyla her açıdan isteklerinizi karşılamaktadır.

Çekme Basket’in Kiralama Fiyatı Nedir?

Çekme Basket Sportif şişme oyun parkurumuz Avrupa standartlarında ve kalitesindedir. Yüksek güç sağlayan fan motorları sayesinde çalışmaktadır. Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan ekibimiz istenilen alana kurulumu, tüm güvenlik önlemlerini alınarak yapmaktadır. Kurulumu yapılacak alana ve çalışma saatlerine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Daha kaliteli bir hizmet ve daha uygun fiyat listesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bookmark the permalink.