Combo Zıp Zıp

 

Combo Zıp Zıp şişme oyun parkurumuzdur. İçerisinde engelli parkur alanı, zıplama alanı ve kaydırak bulunmaktadır. Görsellik bakımından son derece göz alıcı renklere sahip olan Combo Zıp Zıp özel boyalar ile profesyonel bir stüdyoda uzman ekiplerce renklendirilmiştir. Avrupa standartlarına uygun olan şişme parkurumuz tam güvenlikli ve yüksek donanımlıdır. İçerisinde aynı anda eğlenmek üzere toplam 10 çocuğa hizmet verme kapasitesine sahiptir. Combo Zıp Zıp oyun parkuru 55m2 bir büyüklüğe sahiptir. Böylelikle kalabalık organizasyonlarınızda Combo Zıp Zıp şişme oyun parkurumuz çocukların eğlencesini bölmeden hep birlikte eğlenme fırsatı sunmaktadır. Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan şişme oyun parkurları konusunda profesyonel bilgisi ve Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan ekibimiz, organizasyonun yapılacağı alanına 1 saat öncesinden sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirmektedir.

Organizasyonlarda Neden Combo Zıp Zıp seçmeliyiz?

Combo Zıp Zıp renkli ve göz alıcı görseli ile büyük küçük herkesin ilgisini çekmekte çok başarılıdır. İçerisinde engelli parkur alanı, zıplama alanı ve kaydırak bulundurması ve 10 çocuk kapasitesi ve geniş alana sahip olması her açıdan isteklerinizi karşılamaktadır.

 

Combo Zıp Zıp oyun parkuru kiralama Fiyatı Nedir?

Combo Zıp Zıp şişme oyun parkuru Kurulumu yapılacak yerin uzaklığı ve çalışma saatlerine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan ekibimiz istenilen alana kurulumu, tüm güvenlik önlemlerini alınarak yapmaktadır. Daha kaliteli bir hizmet ve daha uygun fiyat listesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bookmark the permalink.