Rodeo Kiralama İzmir


Rodeo eğlence dünyasının tartışmasız en dikkat çekici oyun grubudur. Hem çocukların hem yetişkinlerin hoşça vakit geçirebilecekleri özel renkleri ve tasarımı ile görselleştirilmiş bir üründür. Genelde piknik organizasyonlarında yetişkinlerin ilgi duyduğu yarışmasında yaptırdığımız bir şişme oyun parkıdır. Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan şişme oyun parkurları konusunda profesyonel bilgisi ve Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan ekibimiz, organizasyonun yapılacağı alanına 1 saat öncesinden sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirmektedir.

Organizasyonlarda Neden Rodeo’yı Seçmeliyiz?

Rodeo renkli ve göz alıcı görseli ile büyük küçük herkesin ilgisini çekmekte çok başarılıdır. İçerisinde aynı anda 1 kişi eğlenebilmektedir ve denge ve güç gerektirebilen bir eğlence oyun aletidir.

Rodeo Oyun parkı kiralama Fiyatı Nedir?

Rodeo Oyun parkuru Kurulumu yapılacak yerin uzaklığı ve çalışma saatlerine ve göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan ekibimiz istenilen alana kurulumu, tüm güvenlik önlemlerini alınarak yapmaktadır. Daha kaliteli bir hizmet ve daha uygun fiyat listesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bookmark the permalink.