Şişme Gladyatör

Gladyatör sportif oyun parkurumuz sizlere gerçek bir mücadele deneyimi sağlıyor. Bireysel olarak yarıştığınız Gladyatör sportif parkurumuzda amacınız üzerinde durduğunuz platformdan rakibiniz tarafından düşürülmeden rakibinizi platformdan düşürmektir. Mücadele deneyimi oldukça yüksek olan Gladyatörde yetişkinler ve çocuklar kendi yaş aralıklarında profesyonel parkur görevlimizin gözetiminde deneyimleyebilirler. Profesyonel kasklar ve ellerinde bulunan içi sünger dolu borularla yarışmaktadırlar. Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan şişme oyun parkurları konusunda profesyonel bilgisi ve Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan ekibimiz, organizasyonun yapılacağı alanına 1 saat öncesinden sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirmektedir.

Organizasyonlarda Neden Gladyatör’ü seçmeliyiz?

Gladyatör oyun parkuru renkli ve sportif eğlencesi ile yetişkinlerin ve çocukların ilgisini çekmekte çok başarılıdır. Bireysel olarak yarıştıkları mücadele dolu ve yüksek tempolu eğlence sunmasıyla her açıdan isteklerinizi karşılamaktadır.

Gladyatör’ün Kiralama Fiyatı Nedir?

Gladyatör Sportif şişme oyun parkurumuz Avrupa standartlarında ve kalitesindedir. Yüksek güç sağlayan fan motorları sayesinde çalışmaktadır. Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan ekibimiz istenilen alana kurulumu, tüm güvenlik önlemlerini alınarak yapmaktadır. Kurulumu yapılacak alana ve çalışma saatlerine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Daha kaliteli bir hizmet ve daha uygun fiyat listesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bookmark the permalink.