Şişme Kaydırak

Şişme Kaydırak – İzmir Şişme Oyun Parkı Smyrna Organizasyon

Şişme Kaydırak oyun parkurumuz. Renkli tasarımı ile çocuklarımızın keyifle eğlenebileceği tam güvenlikli bir oyun parkurudur. Görsellik bakımından son derece göz alıcı renklere sahip bir oyun parkurudur Avrupa standartlarına uygun olan şişme parkurumuz tam güvenlikli ve yüksek donanımlıdır. İçerisinde aynı anda eğlenmek üzere toplam 10 çocuğa hizmet verme kapasitesine sahiptir. Palyaço Kaydırak oyun parkuru 30m2 bir büyüklüğe sahiptir. Organizasyonlarınızda Palyaço Kaydırak şişme oyun parkurumuz çocukların eğlencesini bölmeden hep birlikte eğlenme fırsatı sunmaktadır. Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan şişme oyun parkurları konusunda profesyonel bilgisi ve Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan ekibimiz, organizasyonun yapılacağı alanına 1 saat öncesinden sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirmektedir.

Organizasyonlarda Neden Palyaço Kaydırak’ı seçmeliyiz?

Penguen Park renkli ve göz alıcı görseli ile büyük küçük herkesin ilgisini çekmekte çok başarılıdır. İçerisinde engelli parkur alanı, zıplama alanı ve kaydırak bulundurması ve 10 çocuk kapasitesi alana sahip olması her açıdan isteklerinizi karşılamakla beraber çok tercih edilen bir oyun parkurudur

Palyaço Kaydırak Oyun Parkuru’ nun Kiralama Fiyatı Nedir?

Palyaço Kaydırak şişme oyun parkuru Kurulumu yapılacak yerin uzaklığı ve çalışma saatlerine ve göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan ekibimiz istenilen alana kurulumu, tüm güvenlik önlemlerini alınarak yapmaktadır. Daha kaliteli bir hizmet ve daha uygun fiyat listesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bookmark the permalink.