Şişme Zıp zıp

Şişme Zıp zıp orman ve hayvanlar konseptli şişme oyun parkurumuzdur. İçerisinde geniş zıplama alanı olan Şişme Zıpzıp oyun parkurumuz renkli çizimleri ile büyük küçük herkesin ilgisini kolayca çekmektedir. Şişme Zıpzıp’ın tüm görselleri ve çizimleri özel boyalar ile profesyonel bir stüdyoda uzman ekiplerce renklendirilmiştir. Güvenlik ve kalite olarak Avrupa standartlarındadır. İçerisinde aynı anda 5 çocuğun rahatlıkla eğlenebilmektedir. Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan şişme oyun parkurları konusunda profesyonel bilgisi ve Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan ekibimiz, organizasyonun yapılacağı alanına 1 saat öncesinden sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirmektedir.

Organizasyonlarda Neden Şişme Zıpzıp’ı seçmeliyiz?

Şişme Zıpzıp renkli ve göz alıcı görseli ile büyük küçük herkesin ilgisini çekmekte çok başarılıdır. İçerisinde geniş zıplama alanı olan Şişme Zıpzıp oyun parkurumuz 5 çocuk kapasitesi olmasıyla her açıdan isteklerinizi karşılamaktadır.

Şişme Zıpzıp’ın Kiralama Fiyatı Nedir?

Şişme Zıpzıp şişme oyun parkurumuz Avrupa standartlarında ve kalitesindedir. Yüksek güç sağlayan fan motorları sayesinde çalışmaktadır. Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan ekibimiz istenilen alana kurulumu, tüm güvenlik önlemlerini alınarak yapmaktadır. Kurulumu yapılacak alana ve çalışma saatlerine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Daha kaliteli bir hizmet ve daha uygun fiyat listesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bookmark the permalink.