Şut Becerisi

Şut Becerisi sportif şişme oyun parkurumuz, sizlere şut becerilerinizi sergileme imkanı sağlıyor. Renkli, kaliteli görüntüsü ve rekabet hissinizi arttıran hedefleri ile eğlencenin dibine vuruyoruz. Şişme kalemizin üzerinde bulunan puanlı hedeflere 3 atış hakkı tanıyoruz ve toplam puanlar ile bu eğlenceyi rekabetli bir turnuvaya döküyoruz. Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan şişme oyun parkurları konusunda profesyonel bilgisi ve Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan ekibimiz, organizasyonun yapılacağı alanına 1 saat öncesinden sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirmektedir.

Organizasyonlarda Neden Şut Becerisi’ ni seçmeliyiz?

Şut Becerisi renkli ve sportif eğlencesi ile başta yetişkinler olmak üzere çocukların ilgisini çekmekte çok başarılıdır. Puanlı hedefleri ile rekabet dolu ve yüksek tempolu eğlence sunmasıyla her açıdan isteklerinizi karşılamaktadır.

Şut Becerisi’nin Kiralama Fiyatı Nedir?

Şut Becerisi Sportif şişme oyun parkurumuz Avrupa standartlarında ve kalitesindedir. Yüksek güç sağlayan fan motorları sayesinde çalışmaktadır. Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan ekibimiz istenilen alana kurulumu, tüm güvenlik önlemlerini alınarak yapmaktadır. Kurulumu yapılacak alana ve çalışma saatlerine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Daha kaliteli bir hizmet ve daha uygun fiyat listesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bookmark the permalink.