Tırmanma Dağı


Tırmanma Dağı adrenalin ve macera dolu bir şişme oyun parkurumuzdur. Dört tırmanma bölmesi olan Tırmanma Dağında amaç rakibinden önce zirveye ulaşmak. Tamamen hava ile dolu olan ve sürekli yenilenen sirkülasyonu ile, parkurumuzun hem duvar kısmı hem de taban kısmı tamamen güvenlidir. Tırmanmadan önce parkurumuzun güvenliğinden sorumlu personelimiz tarafından kaskı takılır, emniyet kemeri kişiye göre ayarlanır. Tırmanma sırasında ise emniyet kemerinin konumundan sorumlu personelimiz tarafından tırmanma süresi ve iniş aşamasında kemer ipini bollaştırmayarak duvardaki materyallere tutunamasa bile yukarda sabit bir şekilde kalması sağlanıyor. Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan şişme oyun parkurları konusunda profesyonel bilgisi ve Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan ekibimiz, organizasyonun yapılacağı alanına 1 saat öncesinden sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirmektedir.

Organizasyonlarda Neden Tırmanma Dağı’nı seçmeliyiz?

Tırmanma Duvarı adrenalin ve macera dolu bir sportif parkurdur. Yüksekliği ve adrenalini büyük küçük herkesin ilgisini çekmekte çok başarılıdır. Çift tırmanma bölmesi olan tırmanma duvarında amaç rakibinden önce zirveye ulaşmaktır. Macera yaşarken doyasıya eğlence için isteklerinizi her açıdan karşılamaktadır.

Tırmanma Dağı’nın Kiralama Fiyatı Nedir?

Tırmanma Dağı şişme oyun parkurumuz Avrupa standartlarında ve kalitesindedir. Yüksek güç sağlayan fan motorları sayesinde çalışmaktadır. Türkiye’nin her yerinde saha bilgisi olan Smyrna Organizasyon bünyesinde çalışan ekibimiz istenilen alana kurulumu, tüm güvenlik önlemlerini alınarak yapmaktadır. Kurulumu yapılacak alana ve çalışma saatlerine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Daha kaliteli bir hizmet ve daha uygun fiyat listesi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bookmark the permalink.